Videoarchiv

VIDEO: Josef Středula v Aréně Jaromíra Soukupa

  • Zveřejněno: 26.10.2017

Prvním pozvaným hostem do nového pořadu TV Barrandov Aréna Jaromíra Soukupa byl 24.10.2017 ve 21:25 hodin předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula.

 

VIDEO: Předseda ČMKOS Josef Středula hostem v pořadu ČT Otázky Václava Moravce

  • Zveřejněno: 16.10.2017

Česká práce. Pro koho je levná a komu se prodraží? Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Jan Rafaj hosty pořadu ČT Otázky Václava Moravce.

 

VIDEO: Už nemusíme být montovnou

  • Zveřejněno: 15.10.2017

Česko ztratilo výhody „montovny“ z 90. let a dnes musí o investory bojovat. Podle viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Radka Špicara to ale není jednoduché, mimo jiné proto, že pracovní trh je v Česku vyčerpaný a dálnice jsou v katastrofálním stavu. Špicar to řekl v pořadu Interview ČT24.

 

VIDEO: Josef Středula v rozhovoru pro EURO TV

  • Zveřejněno: 11.10.2017

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula v rozhovoru pro EURO TV odmítá vstup do politiky a kritizuje politiky za nedostatek vizí pro Česko. Přesto doufá, že na příští hospodářskou recesi je Česko připraveno lépe.

 

VIDEO: Vyšší platy, roboti nebo cizinci

  • Zveřejněno: 10.10.2017

Reportáž ČT24 . V Česku je rekordně nízká nezaměstnanost. Rekordní nedostatek lidí nutí firmy bojovat o pracovníky: zvyšují platy, lákají zaměstnance ze zahraničí nebo lidskou práci nahrazují stroji.